Казахский переводчик Русские песни Азербайджанские песни Узбекские песни

Песня «Эй Хоҙай»
исполнителя Elvin Grey.
Скачать или слушать онлайн

Текст песни:

1.кешега гумерлар бирела
мен тугел, бары тик бер гена
кулымдан тошормам мин хине
йанкайем тошормам мангега

припев: Мин хине ташламам мангега -мангега
шул асе язмыштар кулына
ташламам бер касан,бер кайза,бер кемга
эй,хозай исанлек бир хин безга
ташламам бер касан,бер кайза,бер кемга
эй,хозай исанлек бир хин безга

2.тиз ута был тормош яззары
а алда-халкыны карзары
мин хине ошотмам тундырмам
йакайем онотма мин барын

припев...
2..без икау бер тонон хин да мин
шатлык та кайга ла гел уртак
йорактар мангега байланган
мохаббат мангелек табышкан

Другие песни исполнителя:

  • По рестораном всё водят тебя И снова пьяная моя душа Губами алыми всех соблазняй, Но моё сердце обратно отдай По рестораном всё водят тебя И снова пьяная моя душа Губами алыми всех соблазняй, Но моё сердце обратно отдай Фанни-пали раскрыл ПАЗик Дым в тумане как Испании Я вдыхаю так пылаю от тебя Ты тупая как так С пацанами до утра базарил Они все сказали дурак я Время лечит нам раны Надо было отнести давно, Ты же знаешь таких полно, Кому то это просто не дано. ... Меня словно накрывало Каждый день одной и той же волной Снова хочу быть с тобой одной Сердце ... думай головой Снова пой По рестораном всё водят тебя И снова пьяная моя душа Губами алыми всех соблазняй, Но моё сердце обратно отдай По рестораном всё водят тебя И снова пьяная моя душа Губами алыми всех соблазняй, Но моё сердце обратно отдай
  • Беҙ башҡортар дәртле халыҡ бит яффаймать Беҙ башҡортар дәртле халыҡ бит яффаймать Если даже плохо все барыбер будем танцевать Если даже плохо все барыбер будем танцевать Нимә? (һ?) Кәмә (ааа) мин с баймаҡа белә Тёлки мои они в келәт (келәт) Бөрйән Баймаҡ это кайф бля Ҡара миңә это молодой башҡорт Молодые пацы народный артист Башкир big нация — это же стиль Мой отец большой артист (Ха-ха-ха) Беҙ башҡортар дәртле халыҡ бит яффаймать Беҙ башҡортар дәртле халыҡ бит яффаймать Если даже плохо все барыбер будем танцевать Если даже плохо все барыбер будем танцевать Тыуған ерем, тыуған башҡортостан Берҙән берем, мин һине яратам Тыуған ерем, тыуған башҡортостан Берҙән берем, мин һине яратам Беҙ башҡортар дәртле халыҡ бит яффаймать Беҙ башҡортар дәртле халыҡ бит яффаймать Если даже плохо все барыбер будем танцевать Если даже плохо все барыбер будем танцевать Беҙ башҡортар дәртле халыҡ бит яффаймать Беҙ башҡортар дәртле халыҡ бит яффаймать Если даже плохо все барыбер будем танцевать Если даже плохо все барыбер будем танцевать
  • 1) Көт, һөйгәнем, мине, Осратырмын һине Йә тегендә, йә бында. Иҫкән елдәр һымаҡ Яҙмышымды һынап, Тормош юлдарын гиҙгән сағымда. Ҡушымта: Осратырға һине Күп ҡалмаған инде, Бик күп булһа таңдар араһы. Бәлки яндарыңа Өс-дүрт аҙым ғына Бары калғандыр миңә барыһы. 2) Көт һөйгәнем мине - Осратырмын һине Тормош көтәр өсөн ғүмергә. Шатлығын да уның, Ҡайғыһын да уның Һәр ваҡыт бергә уртаҡ бүлергә.
  • Беҙҙен урамда байрам, күңелдәрҙә лә байрам, Тәүге сәскәләрҙе тотоп мин hиңә барам. Ҡуйсы әле әрләшмәйек, йәшәйек татыу, Беҙ беләбеҙ hәр кемгә лә кәрәк hөйөу яратыу. Кемгә әҙерәк кәрәк, кемгә күберәк, Ләкин матурым, бәғрем hин бит йәшерәк. Ишетәм йөрәгең шәберәк тибә, Сөнки безгә яҙ килә. Припев: Яҙ, яҙ, яҙ килә, Беҙгә мөхәббәт бирә. Йәш ҡыҙҙарҙың йөрәктәре, Шәберәк тибә-тибә. 2. Уйлама был мине яратмай тиеп, Һинең өсөн генә килдем аҡ күлдәк кейеп. Ярамай бер кемде кәмhетергә, Кеше hөйөргә тейеш hәм hөйөлөргә. Әйҙәгеҙ дуҫтар бергә булайыҡ, Күңел асайыҡ, йырҙар йырлайыҡ. Ишетәм hеҙҙең дә йөрәк шәберәк тибә, Сөнки беҙгә яҙ килә.