Казахский переводчик Русские песни Азербайджанские песни Узбекские песни

Песня «Ай-һай»
исполнителя Elvin Grey.
Скачать или слушать онлайн

00:00/00:00

Текст песни:

пр:Ай-хай, икеләнмә,
Тотта берҙе баҫ әйҙә!
Ай-хай, икеләнмә,
Күңелеңде ас әйҙә!
Бейе-бейе, матур көйө
Ҡанатланып ос әйҙә!

1)Өйрәнеп ал бейергә,
Эйелеп-бөгөлөргә!
Кәрәк башҡалар янында
Шәп булып күренергә.

Оҫта бейей белгәндәр,
Бар яҡлап та килгәндәр,
Бөтәһен дә булдыралар
Йыр - бейеүҙе һөйгәндәр.

пр:Ай-хай, икеләнмә,
Тотта берҙе баҫ әйҙә!
Ай-хай, икеләнмә,
Күңелеңде ас әйҙә!
Бейе-бейе, матур көйө
Ҡанатланып ос әйҙә!

Другие песни исполнителя:

  • Сколько в мире видел красоты (Видел красоты), Но такой, как ты, мне не найти. (Мне не найти) Аромат восточной теплоты (Восточной теплоты), Ты мечты в реальность воплоти. Верю я - Боже поможет. Верю я - вместе мы сможем. Верю я - любовь приумножим. Верю, верю, верю, верю! Знаю я - тобою загружен! Знаю я - никто мне не нужен! Знаю, я обезоружен. Знаю, знаю, знаю, знаю я. Я Рабби - она красивая. Я Рабби - очень милая. Я Рабби - дай нам сил. Я бы без неё никогда не жил. Я Рабби - она красивая. Я Рабби - очень милая. Я Рабби - дай нам сил. Я бы без неё никогда не жил. Через воду и огонь пройду. (Я пройду) Жди меня, и я к тебе приду. (Я к тебе приду) Мне так нравится тебя любить. (Тебя любить) Жизнь свою хочу с тобой делить! Верю я - Боже поможет. Верю я - вместе мы сможем. Верю я - любовь приумножим. Верю, верю, верю, верю! Знаю я - тобою загружен! Знаю я - никто мне не нужен! Знаю, я обезоружен. Знаю, знаю, знаю, знаю я. Я Рабби - она красивая. Я Рабби - очень милая. Я Рабби - дай нам сил. Я бы без неё никогда не жил. Я Рабби - она красивая. Я Рабби - очень милая. Я Рабби - дай нам сил. Я бы без неё никогда не жил.
  • Хойгэнем хин, бэгеркэйем, хылыукайым, йэнкэйем Хинхез бер кондэ йэшэй алмаганды хин белэхен, Хинен хоро куззэрен, хинен тэмле ирендэрен, Бер кон курмэй тузэ алмам, хине генэ мин яратам. Кунелемдэ минен калды хинен йылы хуззэрен, Минэ карап йылмайыуын, алхыу гына хинен йозон. Ысын барлык мохэббэткэ хэзер инде мин ышанам, Хине генэ мин яратам, башка бер кем дэ кэрэкмэй. Мохэббэтем минен, берзэн берем, Хинэн башка бер кем дэ кэрэкмэй. Хойоп яратырмын хине генэ, Йэнкэйем, хылыуым, берзэн берем. Хойгэнем хин, бэгеркэйем, хылыукайым, йэнкэйем Кондэ хойоп яратырмын хине генэ куз нурым. Э инде хин китхэн минэн, йэшэй алмасмын мин хинхез, Шуны анла хин, кояшым, нисек хине мин яратам. Бер кондэ бер узен булмасхын, эргэндэ булырмын мин Йылы хуззэр хинэ эйтермен, йыуатырга тырышам, Тик хин мине ташлама, бер уземде калдырма, Мохэббэтем берзэн берем, хине генэ мин яратам Мохэббэтем минен, берзэн берем, Хинэн башка бер кем дэ кэрэкмэй. Хойоп яратырмын хине генэ, Йэнкэйем, хылыуым, берзэн берем.
  • 1)Беззен богон клубта тусняк Нимэ торахын делай так Dj уйнай богон хиттар Бейейбез кыззар, егеттэр Припев: Эй йэштэр, эйдэ танцуем, Эйдэ танцуем, эйдэ танцуем Беззен dance эйдэ тусуем Эйдэ тусуем, эйдэ тусуем Эй йэштэр эйдэ танцуем Came together to the dance for Тик торма эйдэ тусуем Came together to the dance for 2)Dj куя яны хиттар Танга тиклем бейей йэштэр Ял итергэ килдек бында Бейейбез хез богон клубта
  • 1) Керпегеңдән гөлдәр тама, Күрһәм йөрәгем яна. Һинең гүзәллекте күреп, Һандуғастар һоҡлана. ҡушымта: Ай-ли, йәнкәйҽм, яманһыу, Күрешмәгән саҡтарҙа. Күҙҙәрем гел юлдарҙа ла, Һин йәшәгән яҡтарҙа. 2) Күреш(әй)ҽк тә, осраш(ай)ыҡ та, Бергә саҡта көн йәмле. Икәү бергә булған саҡта, Һөйләр һүҙҙәр ҙә тәмле. 3) Көттөрмә һин оҙаҡ килмәй, Моңһоулатма күңелде. Мөхәббәткә алып килгән, Һин һуң үзең түгелме.
  • Я- это ты Ты -это я Всё что сейчас Есть у меня Треки меняю Крышу срывает Мы будем в титрах Танцуем на краю Я никогда Уже не остыну Стреляй если хочешь Но только не в спину Это просто хаус Все другие временно Может показалось И слезы в подушку Это просто танец Не нажимай на паузу Просто потому что... (Просто потому что...) Я -это ты Ты -это я И никого не надо нам Всё что сейчас Есть у меня Я лишь тебе одной отдам Я -это ты Ты- это я И никого не надо нам Всё что сейчас Есть у меня Я лишь тебе одной отдам А кто-то про нас ещё не рассказал другим И пьяный закат мы в моменте вместе с ним Хочу целовать тебя до соли на губах Хочу танцевать с тобой, Чтобы искры в проводах Это просто хаус Все другие временно Может показалось И слезы в подушку Это просто танец Не нажимай на паузу Просто потому что... (Просто потому что...) Я -это ты Ты- это я Всё что сейчас Есть у меня Просто потому что... Я- это ты Ты- это я И никого не надо нам Всё что сейчас Есть у меня Я лишь тебе одной отдам Я -это ты Ты- это я И никого не надо нам Всё что сейчас Есть у меня Я лишь тебе одной отдам